fizjoterapia uroginekologiczna

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Podczas współpracy z nią nie ma tematów tabu. Każda pacjentka może liczyć na kompleksową pomoc i indywidualnie dobraną dla siebie fizjoterapię.

W swojej praktyce pomaga pacjentkom, które szukają opieki fizjoterapeutycznej przy problemach z nietrzymaniem moczu lub stolca, endometriozą, bolesnymi miesiączkami czy bolesnym współżyciem. Przygotowuje swoje pacjentki do operacji ginekologicznych i specjalizuje się w fizjoterapii pooperacyjnej, również po operacjach z zakresu chirurgii plastycznej (np. po abdominoplastyce, czy wprowadzeniu implantów piersi).

W zakres jej usług wchodzi również szeroko pojęta opieka okołoporodowa, przygotowanie do porodu siłami natury, bądź cięcia cesarskiego, jak i opieka fizjoterapeutyczna po porodzie (terapia rozejścia mięśni prostych brzucha, okołoporodowe urazy w obrębie krocza, powrót do aktywności fizycznej).

W terapii z pacjentką stara się dostosować jej przebieg do możliwości pacjentki. Zależy jej na tym, aby pacjentki pomimo szeroko pojętych dysfunkcji uroginekologicznych pozostawały aktywne i nie były zmuszone do rezygnacji z treningu, co konfrontuje z aktualnymi doniesieniami naukowymi.

Prywatnie będąc sportowcem na poziomie zawodowym, stara się wykorzystywać swoje doświadczenie sportowe w pracy z pacjentkami i edukuje je w zakresie modyfikacji/ułożenia treningu pod aktualny stan funkcjonalny.
Jest prelegentem na webinarach w formie online lub warsztatach stacjonarnych z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej.
W formie darmowej, pacjentki mogą korzystać z edukacyjnych treści, które nasza fizjoterapeutka publikuje w mediach społecznościowych.
Instagram

Rejestracja telefoniczna

+48 668 498 662

Kompetencje oraz ukończone kursy, szkolenia i warsztaty

  • Terapia tkanek miękkich w terapii uroginekologicznej oraz położniczej
  • Blizna – terapia kompleksowa
  • Trening medyczny w ciąży i po porodzie
  • Kompleksowa fizjoterapia w uroginekologii
  • Ciąża i połóg okiem fizjoterapeutki uroginekologicznej i położnej
  • Zaburzenia seksualne – kompleksowa fizjoterapia
  • Bolesne miesiączkowanie i endometrioza – praktyka fizjoterapeutyczna
  • Badanie i techniki per vaginam, per rectum
  • Kompleksowa fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniach narządów miednicy mniejszej
  • Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej z ramienia Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego (moduł I i II)